Richter PZ Z.301-PZ.90 50 20.PL
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 6 záznamov (zobrazujem 1 až 6)
Cena vrátane DPH
Richter PZ Z.301-PZ.90 / 50 / 20.PLRICHTER Z.301-PZ.90/50/20.PL (24026C) dvojkľučový zadlabávací zámok - verzia s úzkym čelom 20 mm Typ: PZ - pre uzamykaciu vložku Orientácia západky: P/L (pravotočivá) Rozstup: 90 mm Dorn: 50mm Drážka: 80mm Kvadrant: 8mm Predný: 20x230x2,5mm Tvar tváre: okrúhly Počet západov: 2 Prenos: ÁNO ... |